Kvietimas į informacinį renginį “Gerovė ir lyčių lygybė: kodėl? kas? kaip?”

Lyčių lygybė

Lygių galimybių kontrolieriaus tarnyba, kartu su partneriais įgyvendindama ES struktūrinių fondų lėšomis bendrai finansuojamą projektą „Savivaldybės sėkmės kodas – lyčių lygybė“, kreipiasi į Jus prašydama padėti suformuoti dalyvių grupę Jūsų savivaldybėje organizuojamame informaciniame renginyje.

Renginys skirtas seniūnams, seniūnaičiams, vietos bendruomenės ir NVO atstovams bei visiems, kam įdomi ir aktuali lyčių lygybės tematika. Renginio metu bus diskutuojama, iš kur ir kodėl atsiranda lyčių nelygybė, kokios lyčių nelygybės pasekmės ir kaip savo aplinkoje galime siekti gerovės, grindžiamos moterų ir vyrų lygybe.

Informacinį renginį ves projekto partnerės – Lietuvos moterų lobistinės organizacijos – suaugusiųjų švietimo ekspertai, naudodami įtraukiančius ir patrauklius metodus.

Renginys yra nemokamas, skirtas 15-20 asmenų grupėms. Renginio trukmė – 5 val. Dalyviams numatytas maitinimas bei bus išduoti pažymėjimai.

Atkreipiame dėmesį, kad siekiant užtikrinti renginio dalyvių ir lektorių saugumą kviečiame registruotis asmenis, kurie renginio metu paprašyti galėtų parodyti galiojantį Galimybių pasą.

Mokymų data: 2021 Gruodžio 14 d.

Mokymai vyks: Kauno rajono švietimo centre, A. Baranausko g. 19, Kaunas

Mokymus ves: lektorės Ieva Smetonaitė ir Rasmina Čepkauskienė, Kauno moters užimtumo informacijos centras.
Registruotis prašome el. pašto adresu: info@kontraktas.lt, nurodant: savo vardą ir pavardę, pareigas ir instituciją, kuriai atstovaujate, spec. poreikius maistui (jeigu tokių turite) bei savo el. paštą ir tel. nr.

Kilus papildomiems klausimams prašome kreiptis į Rasminą Čepkauskenę, info@kontraktas.lt, +37063853953.

Renginio programa.

Pasidalink

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.